Geoblog.pl    legrandbleu    Podróże    Austria    Cudowny narciarski wypad do St. Johann

Cudowny narciarski wypad do St. Johann

Austria
Austria, Sankt Johann

Wybrałam się na narty do sąsiedniej wsi, St. Johann. Byłam tam ze Stefanem w poniedziałek , rekreacyjnie, na kawie. Postanowiłam wiec wypróbować tamtejsze stoki bo wyglądały korzystnie. Tras jest mniej , ale też mniej ludzi i trochę tańszy ski pass. I to był strzał w 10ke bo jak do tej pory był to mój najlepszy ski day. Trasy równe jak stół, bez muld i lodu, stoki szerokie i puste, słońce i góry. Bywało ze na trasie jechałam zupełnie sama. W gondolce zresztą też. Kitzbuhel w tej sytuacji mi obrzydł i nie wiem czy nie będę częściej tam jeździć. W dodatku podjeżdżam pod sam wyciąg autem gdzie mam za darmo parking. W Kitzbuhel , jeśli zostawię auto na darmowym parkingu, to muszę jeszcze iść na piechotę ponad 10 min ze sprzętem. Poza tym dziś nie dało się tam wcisnąć igły-powoli zjeżdżają się ludzie na puchar świata, dziś był dzień treningów wiec i tak nie miałabym gdzie zostawić auta.

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)