Geoblog.pl    legrandbleu    Podróże     Do Stanów na ferie? Why not?! :)    Warszawa, Okęcie-przypadkowe spotkanie czyli jestem sławna!:)

Warszawa, Okęcie-przypadkowe spotkanie czyli jestem sławna!:)

Polska, Warszawa
Przejechano 20184 km

Z samolotu wysiadam ledwo żywa-cały lot przekimałam w pół śnie, pół jawie.
W drodze po bagaż zaczepia mnie Krzysiek vel Naporex-czytelnik mojego bloga:) Poznał mnie ze zdjęć:) Wow! Jestem sławna!:)
Okazuje się, że śledził moją wycieczkę do USA, był w tym samym czasie w San Francisco i do Polski wracaliśmy tym samym samolotem!!! Co za przypadek! No, ale dopiero w Wawie zamieniliśmy kilka słów, niestety krótko, bo każdy musiał iść ' w swoją stronę".
Czeka na mnie niezawodna Sylwia. Spędzamy u niej ok. 1,5 h, zamawiamy pizzę i o 15tej udajemy się metrem na Wilanowską , skąd odjeżdża Polski Bus do Rzeszowa. Dlaczego jest tak zimno?

naporex
naporex - 2014-02-02 14:47
Pewna Pani w telewizji powiedziała: "Sorry taki mamy klimat..." ;-)

zula - 2014-02-02 17:45
Spotkanie z Naporex - to miłe - On wiedział z Twojego zapisu ,że będziesz lecieć do Polski i także miał bilet na ten sam lot!- jaki ten świat mały...

Dorota
Dorota - 2014-02-03 21:30
Właśnie " sorry taki mamy klimat", ale ma być lepiej, czyli cieplej:). Powroty zawsze trudne są, zwłaszcza z udanych podróży.

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)