Geoblog.pl    legrandbleu    Podróże     Do Stanów na ferie? Why not?! :)    NAPLES CZYLI NEAPOL PO AMERYKAŃSKU:)

NAPLES CZYLI NEAPOL PO AMERYKAŃSKU:)

Stany Zjednoczone Ameryki
Stany Zjednoczone Ameryki, Naples

W Fort Myers ląduję dokładnie o 15.17 i widząc z okna samolotu palmy wiem, że dobrze trafiłam:) W międzyczasie biuro obsługi klienta linii JetBlue na bieżąco wysyłają mi na skrzynkę powiadomienia o przewidywanych opóźnieniach, np. ten:
Hello,
His email is to inform you of an arrival delay for JetBlue Flight #903 on 23Jan at 11:34AM, departing Hartford Connecticut (BDL) and arriving in Fort Myers (RSW). The new estimated time of arrival in Fort Myers (RSW) is 3:18PM.
We apologize for any inconvenience this may cause and thank you for your understanding.
Sincerely,
JetBlue Airways

Wyjście z samolotu odbywa się przez tę samą bramkę, do której zaraz będą wsiadać pasażerowie do Hartford. Ten samolot lata tam i z powrotem:) Do baggage claim trzeba przejść cały terminal i zjechać na dół, co zajmuje ok. 10 minut. Szybko znajduję taśmę dla lotu z Bradley i sprawdzam internet czy nie ma nieprzewidzianych wiadomości. Czekam na Chris'a ok. 20 min, bo dopiero jedzie z pracy. Spotykamy się ok. 16tej i mkniemy prosto do jego mamy na pyszne jedzonko na tarasie pięknego apartamentu z widokiem na jeziorko (większość osiedli ma takie w pakiecie) oraz lasek, w którym mieszkają 2 duże żółwie:) Mama Chris'a jest pielęgniarka-stać ją było na kupno domu, który sprzedała i teraz mieszka w pięknym apartamencie, również własnym....W kontekście zarobków naszych pielęgniarek w Polsce-no comments.
Dostajemy od mamy mnóstwo 'dobrozji' na wynos ( ach, te mamy!...) i jedziemy do domu Chrisa na równie fajnym osiedlu z jeziorkiem i basenem. Wcześniej wstępujemy jeszcze do biblioteki, która jest niczym innym jak wypożyczalnią filmów DVD. Ogromna kolekcja! Można wziąć 3 filmy na tydzień całkowicie za darmo. Jak to w bibliotece:)
Droga zajmuje ok. 15 min. Jest już po zachodzie słońca ale wciąż jest ciepło i coś mi podpowiada, że jutro znów będzie piękny dzień...

JetBlue

A message from Customer Support

Hello,
This email is to inform you that JetBlue Flight #903 on 23Jan from Hartford Connecticut (BDL) to Fort Myers (RSW) has arrived in Fort Myers (RSW) at 3:17PM.
Thank you for choosing JetBlue.

Sincerely,

JetBlue Airways

zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)